Dag 1: Vertrek uit Brussel
Vlucht: Vertrek vanuit Brussels Airport naar Johannesburg
Dag 2: Aankomst in Johannesburg & Transfer naar Sebatana Private Reserve
Aankomst: Bij aankomst in Johannesburg volgt een transfer naar het Sebatana Private Reserve.
Activiteiten: Na de lunch installeert u zich in de vijfsterrenlodge van het reservaat. Geniet van een verfrissende duik in het zwembad en verken de lodge.
Avond: Welkomstcocktail en briefing over de activiteiten van de komende dagen. Geniet daarna van een heerlijk diner.
Overnachting: Rhino East Lodge, Rhino West Lodge of Elephant Lodge (afhankelijk van vertrekdatum)
Dag 3: Safari per 4×4 en Museumbezoek
Ochtend: Na het ontbijt vertrekt u op safari in een open 4×4. De gidsen geven uitgebreide informatie over het wild en de geschiedenis van het gebied.
Middag: Bezoek aan het wildlifemuseum en wijnkelder, gevolgd door een lunch in de lodge.
Namiddag: Safari naar Christina’s Wallow, waar u dieren kunt observeren die komen drinken bij een waterplas. De safari gaat verder per 4×4.
Avond: Happy hour in de lodge en wijnproeverij.
Overnachting: Rhino East Lodge, Rhino West Lodge of Elephant Lodge
Dag 4: Vrije tijd of Optionele Safari’s
Ochtend: Geniet van een vrije ochtend in de lodge of kies voor optionele activiteiten zoals een halve dagsafari of een nachtsafari.
Nachtsafari: Beleef de wildernis in het donker, op zoek naar nachtdieren zoals luipaarden en caracals. Het avontuur eindigt met een diner in Flintstone Cave.
Overnachting: Rhino East Lodge, Rhino West Lodge of Elephant Lodge
Dag 5: Wandelsafari en Safari per 4×4
Ochtend: Begin de dag met een wandelsafari, waar de gids u alles vertelt over het Waterberggebergte en de omgeving.
Middag: Na de lunch heeft u tijd om te ontspannen en van de lodge te genieten.
Namiddag: Safari per 4×4 om meer dieren te spotten in het reservaat.
Avond: Optioneel kunt u een avond doorbrengen met een lokale stam, waar u kunt genieten van traditionele muziek, dans en eten.
Overnachting: Rhino East Lodge, Rhino West Lodge of Elephant Lodge
Dag 6: Vrije tijd of Optionele Safari in Pilanesberg
Vrije tijd: Ontspan in de lodge of kies voor een optionele excursie naar Pilanesberg Nationaal Park.
Optionele Safari: Pilanesberg is het derde grootste park van Zuid-Afrika, waar u de kans krijgt om de Big Five te spotten.
Overnachting: Rhino East Lodge, Rhino West Lodge of Elephant Lodge
Dag 7: Safari en Brunch met Champagne
Ochtend: Vertrek vroeg voor een safari per 4×4. Dit is het beste moment om wilde dieren te spotten.
Middag: Geniet van een traditionele Afrikaanse brunch met champagne in Kudu Rock, met een prachtig uitzicht op de bush.
Namiddag: Maak een wandeltocht in het reservaat of ontspan bij de lodge.
Avond: Happy hour in de bar en wijnproeverij.
Overnachting: Rhino East Lodge, Rhino West Lodge of Elephant Lodge
Dag 8: Sublieme Zonsondergang
Ochtend: Optioneel kunt u nog een halve dagsafari doen.
Namiddag: De laatste safari eindigt bij Leopard Rock, waar u kunt genieten van een zonsondergang met champagne.
Avond: Terug naar de lodge voor een feestmaal en het afscheid van een onvergetelijke reis.
Overnachting: Rhino East Lodge, Rhino West Lodge of Elephant Lodge
Dag 9: Vertrek uit Johannesburg
Ochtend: Na het ontbijt volgt de transfer naar de luchthaven van Johannesburg voor de vlucht terug naar Brussel.
Dag 10: Aankomst in Brussel
Ochtend: Aankomst in Brussel en einde van de reis.